Klimatyzacja to wynalazek, który pokochali wszyscy kierowcy. W letnie upalne dni dostarcza Ci przyjemnego chłodu wewnątrz auta, a zimą zapobiega parowaniu szyb. Dzięki niej podróże samochodowe są przyjemne i komfortowe. Musisz jednak pamiętać o jej regularnych przeglądach i serwisie. W tym celu zapraszamy Cię do naszego warsztatu. Wykonamy dla Ciebie pełny serwis klimatyzacji samochodowej.

Klimatyzacja samochodowa – kiedy przegląd?

Wielu kierowców zaniedbuje system klimatyzacji w swoim samochodzie, nie zgłaszając się regularnie na jej czyszczenie i serwis. Może to mieć nie tylko zły wpływ na działanie systemu klimatyzacji, lecz także może pogorszyć stan zdrowia kierowcy oraz pasażerów. W układzie zbiera się ogrom wilgoci, a ta prowadzi do powstawania różnego rodzaju grzybów i bakterii. Dlatego namawiamy Cię do dbania o klimatyzację Twojego samochodu. W naszym warsztacie powinieneś pojawiać się na przeglądzie klimatyzacji co najmniej raz w roku. Oczywiście, jeśli wyczuwasz, że z wentylacji wydobywa się nieprzyjemny zapach albo, że klima w Twoim aucie już nie działa prawidłowo, wydaje dziwne dźwięki, słabiej chłodzi lub nie da się włączyć – to również jest czas na serwis klimatyzacji samochodowej w Skodar Auto.

Skodar Auto – profesjonalny serwis klimatyzacji samochodowej w Olsztynie.

Nasz warsztat składa się wyłącznie z profesjonalistów oraz wysokiej jakości specjalistyczne urządzenia i narzędzia.wy Zostawiając nam swój samochód, masz pewność, że zadbamy o niego najlepiej, jak potrafimy. W ramach serwisu klimatyzacji samochodowej wykonujemy takie czynności jak:

  • opróżnienie układu z czynnika roboczego klimatyzacji;
  • sprawdzenie szczelności układu klimatyzacji;
  • napełnianie klimatyzacji nowym czynnikiem układu roboczego;
  • sprawdzenie wydajności klimatyzacji;
  • wymiana filtra kabinowego;
  • odgrzybianie klimatyzacji poprzez ozonowanie lub użycie środków chemicznych, w zależności od preferencji klienta;
  • wymiana osuszacza;
  • odszukanie nieszczelności w układzie;
  • płukanie układu klimatyzacji z zanieczyszczeń.

Jak widać serwis i ewentualna naprawa klimatyzacji samochodowej to proces złożony. Warto więc zlecić te prace doświadczonym specjalistom, a taki zespół pracuje w warsztacie Skodar Auto w Olsztynie. Oddaj Twój samochód w ręce naszych ludzi, a otrzymasz w zamian profesjonalną obsługę i pełen serwis klimatyzacji samochodowej w korzystnej dla Ciebie cenie. Nasi klienci zawsze wyjeżdżają od nas zadowoleni i wystawiają nam wyłącznie pozytywne opinie. Skontaktuj się z nami i umów się na serwis klimatyzacji w warsztacie Skodar Auto.