Profesjonalny warsztat samochodowy świadczy najwyższej jakości usługi związane z diagnozowaniem oraz naprawą różnego rodzaju usterek, a także serwisem pojazdów. Posiadamy wieloletnie doświadczenie oraz wykwalifikowanych pracowników, którzy specjalizują się w naprawie różnych marek samochodów. W naszej pracy korzystamy z oryginalnych części oraz najwyższej jakości zamienników. Zawsze służymy pomocą, a wszystkie naprawy przeprowadzamy sprawnie, a przede wszystkim dokładnie i rzetelnie. Każdego klienta oraz jego samochód traktujemy na najwyższym poziomie. Naprawa samochodów jest dla nas nie tylko sposobem na życie, ale także pasją.

Nasze usługi

Szeroki zakres świadczonych przez nas usług sprawia, że samochodami zajmujemy się kompleksowo. Naszym klientom oferujemy następujący zakres prac:

Wymiana amortyzatorów samochodów osobowych i dostawczych

Amortyzatory są bardzo ważnym elementem układu zawieszenia w każdym pojeździe. Odpowiadają one za utrzymanie prawidłowej przyczepności kół do podłoża podczas jazdy. Jeśli amortyzatory nie działają poprawnie pojazd traci swoją sterowność co wpływa negatywnie nie tylko na komfort jazdy, ale także na bezpieczeństwo. Są one elementami eksploatacyjnymi, które po pewnym czasie ulegają zużyciu. Najczęściej ich wymiana konieczna jest po przejechaniu 60-80 tys. kilometrów. Nasz warsztat samochodowy gwarantuje sprawną ich wymianę na nowe, a także sprawdzenie geometrii zawieszenia, aby mieć pewność, że będą one działać poprawnie.

Diagnostyka komputerowa pojazdów

Przeprowadzamy dokładną diagnostykę komputerową pojazdów. Polega ona na podłączeniu komputera pokładowego do komputera diagnostycznego, który pokazuje dokładne parametry jego pracy oraz ewentualne błędy. Taka diagnostyka jest niezbędna do kontrolowania prawidłowej pracy silników we współczesnych pojazdach. Dzięki niej możliwe jest zdiagnozowanie, które elementy wymagają naprawy bez konieczności rozbierania auta na części.

Właściwe ustawianie świateł

Zajmujemy się także ustawianiem świateł w samochodach. Jeśli są one ustawione niewłaściwie stwarza to ogromne zagrożenie nie tylko dla kierowcy, ale także innych uczestników ruchu. Z tego też względu niezbędne jest regularne sprawdzanie, czy ustawione są one pod odpowiednim kątem, tak aby dobrze oświetlały drogę, a jednocześnie nie oślepiały.

Wymiana olejów, filtrów oraz płynów

Olej silnikowy to niezbędny płyn, który odpowiada za właściwe smarowanie ruchomych elementów silnika. Musi być on wymieniany raz w roku lub po przejechaniu 15 000 km. Nasz warsztat samochodowy oferuje nie tylko wymianę oleju dopasowanego do konkretnego modelu pojazdu, ale także filtrów oleju, powietrza, paliwa, kabinowego oraz klimatyzacji. Mają one ogromny wpływ nie tylko na prawidłowe funkcjonowanie pojazdu, ale także na komfort jazdy.

Naprawa silników

Oferujemy naszym klientom pełną diagnostykę oraz naprawę silników samochodowych. Jest to zadanie, które wymaga przede wszystkim posiadania odpowiedniej wiedzy, a także dużego doświadczenia. Dzięki temu, że dysponujemy szerokim asortymentem oryginalnych części oraz najwyższej jakości zamienników nasi klienci mają gwarancję, że silnik ich pojazdu po naprawie będzie działał bez zarzutu.

  • kompleksowe naprawy samochodów osobowych i dostawczych – wymiana amortyzatorów,
  • diagnostyka komputerowa – kasowanie błędów komputera,
  • naprawy układu hamulcowego – wymiana tarcz i klocków hamulcowych,
  • ustawianie świateł
  • wymiana olejów, filtrów i płynów,
  • przygotowanie samochodu do przeglądu,
  • ogólny przegląd stanu technicznego pojazdu.